Jdi na obsah Jdi na menu

Endurosprint Mšeno

Na první endurosprint jsme zavítaly 15.-16.4.2017  do Mšena. Ve Mšeně se nám docela dařilo.Trať nebyla tak náročná ale ani jednoduchá. Čekala nás trať s dvoumy měřenýmy testy a to enduro test který měl něco kolem 8 minut potom cross test který měl kolem dvou a půl minut. Enduro test se skládal z lesních pasáží a kousek byl na "motokrosové" trati a cross test byl na louce takže byl rychlý. V sobotu ráno jako první nastoupil na start Martin Šoltés v kategorii MMČR E1. Čekalo ho 6 kol jak v sobotu tak v neděli. V sobotu Martin vybojoval 9. místo a v neděli skončil stejně jak v sobotu takže také na 9. místě. Odpoledne po Martinovi se na strat postavil Radek Bučina v kategorii PČR E2 , Petr Butkovič v kategorii V2 a Pavel Nusko ml. v kategorii PČR C. Radka, Pavla a Petra čekalo 5 kol. Radek v sobotu vybojoval 7.místo a to také i v neděli, takže byl oba dva dny na 7. místě. Petr byl v sobotu na 5.místě a v neděli na start nenastoupil a Pavel dojel v sobotu na 13.místě a v neděli už nenastoupil. Závody byly vydařené a všichni jsme přežily ve zdraví. Chtěly by jsme poděkovat Pavlu Sachlovi za super servis a starání se o nás během závodu a také by jsme chtěly hlavně poděkovat všem naším sponzorům. Díky moc všem